fbpx

Якщо Ви не згодні з даною Угодою або з окремими його пунктами, Ви маєте право відмовитися від використання сайту Praktiki (далі-Сервіс)

Ця Угода набуває для Вас в силу з моменту відсилання Вами заповненої реєстраційної форм

Якщо Ви є користувачем Сервісу, це автоматично означає, що Ви приймаєте всі пункти цієї Угоди.

1. СТАТУС ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН УГОДИ

1.1 Сервіс призначений для надання користувачам мережі Інтернет зручного інтерфейсу, що дозволяє встановлювати контакти між роботодавцями і виконавцями (далі Замовниками і Виконавцями) для виконання разових робіт або постійної роботи.

1.2 Сервіс призначений для надання користувачам мережі Інтернет зручного інтерфейсу, що дозволяє встановлювати контакти між роботодавцями і виконавцями (далі Замовниками і Виконавцями) для виконання разових робіт або постійної роботи.

1.3 Адміністрація Сервісу не несе відповідальності за якість послуг, що надаються виконавцями.

1.4 Адміністрація Сервісу залишає за собою безумовне право в односторонньому порядку видаляти з Сервісу будь-яку інформацію, якщо вона не відповідає даній угоді, чинному законодавству або порушує права третіх осіб.

1.5 Адміністрація Сервісу залишає за собою право на свій розсуд відмовити Вам у наданні послуг, якщо буде володіти доказами Вашої неправомірної діяльності щодо Сервісу або його користувачів.

1.6 Адміністрація Сервісу має право в будь-який час вносити зміни до цієї Угоди шляхом розміщення на сайті Praktiki нової версії в повному вигляді.

1.7 Адміністрація Сервісу має право ознайомлення з особистим листуванням користувача Сервісу у випадках виключної необхідності, таких як розслідування факту шахрайства або проведення арбітражу за проектом.

1.8 Користувачем Сервісу може бути будь-яка особа, що минув реєстрацію на сервісі після прийняття на себе обов’язки безумовного дотримання цієї Угоди в формі відкритої оферти, і який отримав необхідні ідентифікаційні дані для користування Сервісу.

1.9 На сервісі заборонена публікація проектів, які містять наступну інформацію:

 • реклама швидкого заробітку.
 • шахрайської інформації.
 • робіт, явно не відповідають спеціалізації сервісу.
 • містить нецензурну лексику.
 • провокує конфлікти на політичному, релігійному чи національному темі.
 • нецільова розсилка рекламної інформації в особистих повідомленнях.

1.10 Всі користувачі Сервісу можуть реєструвати не більше одного облікового запису. Реєстрація множинних облікових записів одного типу заборонена, так само як і передача параметрів входу на сервіс іншим користувачам.

1.11 Заборонено передача облікових записів третім особам. Одна обліковий запис належить одній особі.

1.12 Заборонено покупка і продаж облікових записів.

1.13 Всі користувачі Сервісу зобов’язані сумлінно виконувати взяті ними на себе зобов’язання як перед адміністрацією Сервісу, так і перед своїми контрагентами (в разі укладення з останніми угод).

1.14 Заборонено нецільова реклама послуг, що надаються.

2. РОЗРАХУНКИ ЗА ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ

2.1 Використання Сервісу для користувача зареєстрованого як Замовник є безкоштовним.

2.2 Користувач зареєстрований як Виконавець, оплачує щомісячну передплату, відповідно до обраного тарифу, зазначеного при публікації оголошення.

2.3 Адміністрація Сервісу залишає за собою право блокувати, а в наслідку видаляти, акаунти безвідповідальних і недобросовісних користувачів сайту, без повернення щомісячної оплати.

2.4 Адміністрація Сервісу має право на свій розсуд вводити і змінювати плату за ті чи інші послуги Сервісу.

3. ВІДСУТНІСТЬ ГАРАНТІЙ З БОКУ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРВІСУ.

3.1 Сервіс надає у Ваше користування послугою в тому вигляді, в якому він існує на даний момент і без жодних гарантій.

3.2 Адміністрація Сервісу не гарантує постійний або безумовний доступ до надаваних Сервісом послуг. Функціонування сервісу може порушуватися діями непереборних сил та інших факторів, запобігання або подолання яких виходить за межі можливостей адміністрації Сервісу.

3.3 Адміністрація Сервісу залишає за собою право:

 • видалити користувача з бази даних сервісу (можливо з подальшим відмовою в повторній реєстрації).
 • видалити опубліковані користувачем матеріали (проекти, коментарі, профілі користувача, а також іншої опублікований зареєстрованим користувачем контент), порушують цю Угоду без попереднього повідомлення учасника контенту.
 • видалити користувача з бази даних сервісу в разі надання завідомо неправдивих даних, які можуть ввести в оману інших користувачів Сервісу.
 • заблокувати користувача або знизити його рейтинг в разі реєстрації множинних облікових записів з метою підвищення рейтингу.
 • відмовити у видаленні профілю користувача при наявності негативних відгуків.

3.4 Адміністрація Сервісу не представляє будь-які гарантії щодо права власності на продавані або купуються за допомогою сервісу товари (послуги), їх придатності для конкретної мети або відсутності порушення прав третіх осіб.

3.5 Адміністрація Сервісу не представляє ніяких гарантій щодо користувачів сервісу і будь-яких їхніх дій.

3.6 Адміністрація не розголошує персональні дані користувачів Сервісу, за винятком запитів офіційних органів влади.

Увійти
Зареєструватися
Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.